Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Базаром у центральному сквері Кіровограда зацікавився губернаторБазаром у центральному сквері Кіровограда зацікавився губернатор

Кіровоград.proUA.com

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін доручив відповідним службам адміністрації та правоохоронним органам розслідувати ситуацію зі сквером «Центральний» у Кіровограді.

Відповідні дорученні він озвучив під час сьогоднішньої апаратної наради.

Сергій Ларін наголосив на тому, що проситиме керівництво УМВС та прокуратури не замовчувати подібні кричущі факти порушень.

Голова ОДА також повідомив, що проситиме керівництво УСБУ посилити роботу з протидії корупції в області. Про це він заявив з приводу інформації в.о. першого заступника голови облдержадміністрації про те, що з початку року Держекоінспекція в області провела 133 перевірки дотримання екологічного законодавства, оштрафувавши порушників на 27 тис. грн.. Однак, на думку керівництва області, ефекту від цього не спостерігається: Кіровоградщина напередодні Дня Перемоги потерпає від стихійних сміттєзвалищ.

Нагадаємо, орендатор земельної ділянки скверу «Центральний» ТОВ «Укрсфера» працює над проектом його реконструкції.

Зокрема, планується розчистити від дерев передню частину парку і спорудити тут дитячий майданчик, розбити сучасного вигляду клумби. Крім того, по периметру передбачається звести нові торговельні павільйони.

Читайте також:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Теги новости:
Сергей Ларин
скверы
незаконное строительство
благоустройство
коррупция

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS