Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Губернатор Кіровоградщини зустрівся з Послом ЕстоніїГубернатор Кіровоградщини зустрівся з Послом Естонії

Прес-служба ОДА

Кіровоградська область є відкритою для економічного та культурного співробітництва з іншими державам. Про це заявив голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонії в Україні Яаном Хейном.

На початку зустрічі Сергій Ларін детально розповів Яану Хейну про вигідне географічне розташування Кіровоградщини та її економічний потенціал: перспективність видобувної промисловості, машинобудування, харчову промисловість тощо. Голова обласної державної адміністрації окрему увагу приділив сільському господарству, вказавши, що ця галузь є провідною в економіці області, а чорноземи Кіровоградщини є четвертими в Україні за родючістю. Разом з тим, зауважив Сергій Ларін, рівень розвитку сільського господарства останніми роками знизився та, відповідно до доручень Президента України Віктора Януковича, обласна влада докладатиме максимум зусиль для нарощування виробництва сільськогосподарської продукції.

Яан Хейн привітав Сергія Ларіна з нещодавнім призначенням на посаду голови обласної державної адміністрації та розповів про країну, яку він представляє.

Під час обговорення питання економічного співробітництва Кіровоградщини та Естонії сторони висловили занепокоєння скороченням торговельного обігу між Кіровоградською областю та Естонією: якщо у 2008 році він становив близько 2,5 млн. доларів, то у 2009 році скоротився до 212 тисяч доларів. Сергій Ларін зазначив, що не варто шукати винних у цьому, і запевнив, що обласна державна адміністрація ретельно проаналізує ситуацію, що склалася, та вживатиме усіх необхідних заходів для її виправлення. Яан Хейн підтримав ініціативу голови обласної державної адміністрації та розповів про сфери партнерства, які особливо цікавлять естонських підприємців: сільське господарство (на ринку області вже працює фірма "Trigon Agri"), видобувна промисловість, комп’ютерні технології.

Наостанок голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін та Надзвичайний і Повноважний Посол Естонії в Україні Яан Хейн висловили впевненість у налагоджені тривалої співпраці між посольством Естонії в Україні та Кіровоградською обласною державною адміністрацією.

Теги новости:
Сергей Ларин
губернатор
международное сотрудничество
торговля
промышленность
экономика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS