У складі «Зірки» — двоє новачків
Офіційний сайт ФК «Зірка»
Футбольний клуб «Зірка» поповнився двома гравцями. Новобранцями стали вихованець кіровоградського футболу В’ячеслав Самойленко та Станіслав Гончарук.
Самойленко В'ячеслав Юрійович народився 8 вересня 1992 року у Кіровограді. Розпочав займатися футболом у місцевій ДЮСШ-2. Першим тренером став Дяденко Віталій Григорович; також Станіслав грав під керівництвом Донченка Д.М., Іщенка В.А., Квасова В.Г., Іщенка Г.П. У березні 2007 року вступив до Харківського училища фізичної культури, де під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Костянтиновича Кривчикова продовжив навчання. У складі команди «УФК» (Харків) грав у вищій лізі чемпіонату ДЮФЛ України, посів четверте місце. В останньому сезоні за училище провів 16 матчів, забивши вісім голів. Після закінчення училища в 2009 році брав участь у чемпіонаті Харківської області, виступаючи за команду «Геліос-2». Цієї весни повернувся до Кіровограда і підписав свій перший професійний контракт з рідною «Зіркою».
Гончарук Станіслав Зіновійович народився 27 листопада 1988 року. Розпочав свій футбольний шлях виступами в ДЮФЛ України сезону 2001\02 років, захищаючи кольори ДЮСШ (Долина, Івано-Франківська область). У наступному сезоні Станіслав переїхав до Києва, де пройшов шлях від дитячої команди «Динамо» до «Динамо-3». У ті роки Станіслав Гончарук залучався до збірної України U-17 та U-19. Загалом за юнацькі збірні України новобранець «Зірки» провів 39 матчів, забивши в них один м’яч. У подальшому Станіслав грав за ФК «Львів» та дублі одеського «Чорноморця» і ужгородського «Закарпаття».
Фото — turnir.com.ua
Новости в тему:
- У школах планують ввести плавання — Новини Кіровоградщини
- Баскетболістка «Єлисавет-Баскет» стала гравцем року в Європі — Новини Кіровоградщини
- На Кіровоградщині дбатимуть про розвиток спорту і фізкультури — Новини Кіровоградщини
- Тренер «Зирки» дал оценку поражению своих подопечных — Чемпионат.com
- Кировоград стал самым «синхронным» городом страны — Утренний город
Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).
Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.