Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

БЮТ проведе у Кіровограді «чистку рядів»?БЮТ проведе у Кіровограді «чистку рядів»?

Кіровоград.proUA.com

Блок Юлії Тимошенко планує відкликати п’ятьох депутатів Кіровоградської міської ради.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомило джерело в обласній організації БЮТ.

За словами джерела, мова йде про депутатів, які спробували торік створити у Кіровоградській міськраді депутатську групу «Порядок і порядність» на чолі зі звільненим напередодні з посади секретаря міськради Русланом Мишериченком.

Інформацію про відкликання 5 депутатів підтвердив голова фракції БЮТ у Кіровоградській міськраді Іван Марковський.

«З’їзд буде десь 14 травня, на ньому і буде розглянуте це питання. Мова йде про п’ятьох депутатів міської ради. Вони вже давно не в партії», – сказав він.

Водночас Марковський відмовився назвати прізвища депутатів, яких планується відкликати.

Депутат Кіровоградської міської ради Руслан Мишериченко вважає, що спроба Блоку Юлії Тимошенко відкликати кількох депутатів БЮТ з Кіровоградської міської ради не матиме під собою правових підстав.

Про це він заявив у коментарі «Кіровоград.proUA.com».

«Те, що БЮТ буде відкликати з міськради депутатів, стало для мене новиною, хоча і не можна сказати, що я про це зовсім не здогадувався. Я до певної міри передбачав такий розвиток подій. Однак ця спроба не матиме законних підстав», – сказав Мишериченко.

«БЮТ – це блок. І рішення має прийматися спочатку на місцевому рівні. І свій підпис має поставити, наприклад, голова місцевого осередку української соціал-демократичної партії, яка формувала цей блок, голови осередків інших партій», – додав він.

За його словами, можна передбачити, що після прийняття з’їздом рішення про позбавлення депутатських повноважень кількох депутатів цих депутатів просто перестануть реєструвати на засіданнях сесій міської ради.

Нагадаємо, 2 квітня лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко оголосила про початок «великої чистки» у лавах БЮТ.

«…в нашій команді розпочинається Велика Чистка. Я обіцяю, що це буде найбільше очищення в українській політиці за всі роки Незалежності. Ми приберемо весь баласт, все болото, позбавимося всього того непотребу, що випадково та меркантильно прибився до команди. Ми рішуче позбавимося тих людей, які роблять нашу команду слабкішою, ніж того вимагає час», – зазначила, зокрема, Тимошенко.

Теги новости:
Кировоградский горсовет
БЮТ
Руслан Мишериченко
Иван Марковский

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS