Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді з'явиться новий ландшафтний заказникУ Кіровограді з'явиться новий ландшафтний заказник

Кіровоградська обласна рада

Рішенням Кіровоградської обласної ради від 19.06.2009 року № 721 створено (оголошено) у місті Кіровограді ландшафтний заказник місцевого значення "Зелений сосновий масив в районі вул. Лісопаркова" площею 30,0 га.

Враховуючи, що останнім часом на території зеленого соснового масиву в районі вулиці Лісопаркова міста Кіровограда спостерігається масова вирубка лісу, голова обласної ради Микола Сухомлин відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" звернувся до начальника управління міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області Пащенка В.М. щодо виконання пункту 3 рішення обласної ради від 19 червня 2009 року № 721 "Про зміни у мережі територій і об'єктів природно-заповідного фонду області", яким рекомендовано управлінню МВС України в Кіровоградській області включити територію зеленого соснового масиву в районі вул. Лісопаркової до маршруту патрулювання роти патрульної служби при УМВС України в Кіровоградській області.

На зазначене звернення голови обласної ради Миколи Сухомлина начальник управління МВС Пащенко В.М. повідомив про поновлення несення служби з охорони громадського порядку на території лісопаркової зони працівниками 3-го окремого батальйону військової частини 3011 внутрішніх військ МВС та роти патрульної служби при УМВС щоденно.

Також щодо незаконної масової вирубки лісу на території зеленого масиву в районі вулиці Лісопаркова керівництву Кіровського РВ УМВС дано доручення провести перевірку у порядку, визначеному статтею 97 Кримінально-процесуального кодексу України та постійно здійснювати обмін інформацією з управлінням державної екологічної інспекції в Кіровоградській області.

Одночасно відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Закону України "Про природно-заповідний фонд України" голова обласної ради Микола Сухомлин звернувся до Кіровоградського міського голови стосовно надання інформації щодо дотримання природоохоронного законодавства України на території ландшафтного заказника місцевого значення "Зелений сосновий масив в районі вул. Лісопаркова".

Відповідь обласній раді надійшла за підписом першого заступника Кіровоградського міського голови Сергія Табалова, де зазначено, що на даний час поточне утримання та виконання робіт з озеленення та благоустрою зазначеного масиву здійснює комунальне підприємство "Трест зеленого господарства". Але необхідно провести інвентаризацію земель та зелених насаджень на них в районі вулиці Лісопаркова та визначити землекористувача. Після виконання цих робіт буде замовлена та виготовлена землевпорядна документація та винесена на розгляд Кіровоградської міської ради.

Читайте також:

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
экология
зеленая зона
незаконная вырубка деревьев
Лесопарковая
Николай Сухомлин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS