Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відкрилася експозиція картин та фотографій Насті ШкодиУ Кіровограді відкрилася експозиція картин та фотографій Насті Шкоди

Кіровоград.proUA.com

Експозиція художніх творів та фоторобіт лауреата Премії Кабінету Міністрів України Анастасії Вікторівни Шкоди (на фото) відкрилася у Кіровоградському обласному художньому музеї під час проведення VI Міжнародної акції «Ніч музеїв», присвяченої Міжнародному дню музеїв, 15 травня.

Про це повідомили в адміністрації музею.

17 травня 2010 року Анастасії виповнюється 19 років. Вона – студентка І курсу мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

На рахунку Насті чимало досягнень.

Вона має диплом Всеукраїнського громадського соціально-політичного об’єднання «Національна асамблея інвалідів України» за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Рівні можливості очима дітей» у номінації «кращий малюнок» у віковій категорії 15-18 років (2007 рік).

У 2009 році художниця взяла участь в міжрегіональному конкурсі «Краса без обмежень», який проходив у Донецьку, та виборола звання другої віце-міс.

У 2009 році Настя також том Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у номінації «За творчі досягнення».

У 2010 році вона стала переможцем Всеукраїнського фотоконкурсу «Знай свої права: від інвалідності до можливостей».

Роботи Насті часто експонуються.

З книги відгуків:

«Настя. Ви – українська Фріда Кало. У Вас попереду велике майбутнє. Щасти». Маша, Лондон.

«Уважаемая Анастасия! Выставка Ваших работ впечатляет. Поражаемся Вашей доброте и зоркому взгляду. Желаем Вам и в дальнейшем всяческих успехов. Так держать и не унывать!». Семья Гнатенко.

«Потрясающие работы!»

«Я вражена глибиною намальованих картин! Настільки професійно намальовано. Навіть відчувається частинка Вашої душі у кожній картині. Дякую за довершену виставку. Бажаю вірити і не здаватися». Іванна Шах.

«Дякую тобі, Анастасія. Ти вмієш заставити людину подивитися на світ по новому».

«Спасибо за выставку! Многое понято и переосмыслено. Удачи в творчестве! Верь!»

«Осталась в полном восторге от увиденного! У тебя есть чему поучиться. Сильная, целеустремлённая и «не опускающая руки»… Далеко не каждый на это способен. Нет слов. Желаю тебе творческих успехов и благодарного зрителя. Всего тебе самого наилучшего! Ты на это действительно заслуживаешь». Кристина, г. Макеевка.

«Анастасіє! Дивлюсь на твої роботи і не перестаю дивуватися такому оптимізму! Роботи потрясні! Залишайся завжди такою радісною і не переставай дивувати оточуючих своїми роботами. Хай всі твої мрії здійсняються!». Оля.

Читайте також про Настю Шкоду:

Теги новости:
искусство
живопись
художественное фото
выставка
фотовыставка
Настя Шкода
Кировоградский областной художественный музей
музей

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS