Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У кіровоградських дитсадках створюватимуть додаткові групиУ кіровоградських дитсадках створюватимуть додаткові групи

Вечірня газета

Наявні в Кіровограді дитячі садочки, на жаль, не спроможні прийняти всіх дітей дошкільного віку. Саме тому міський голова Володимир Пузаков одним із пріоритетних завдань міської влади вважає збільшення в них кількості груп та створення в обласному центрі нових дошкільних закладів. Задля з’ясування можливостей таких груп він побував минулого тижня в яслах-садочку №54 "Чебурашка" по вулиці Гайдара, 26.

Тут нещодавно відкрили одну нову групу. В її кімнатах зроблено капітальний ремонт, встановлено нові меблі. Допомогли гуманітарному департаменту міської ради в цьому батьки дітей, яких тепер там виховують і навчають, та кіровоградські підприємці.

Варто згадати і про діяльну участь у розширенні садочка його колективу на чолі із завідуючою Анастасією Бровко.

Однак навіть зараз, після відкриття ще однієї групи, батьки 123 дітей чекають можливості влаштувати їх саме в "Чебурашку”. Справа в тому, що приміщення двох груп на другому поверсі вже кілька років займає бібліотека-філія №1 міської централізованої бібліотечної системи. Звичайно, пропагувати літературу – справа серйозна і шляхетна, але таке сусідство створює масу незручностей. Саме місце, де розташований садочок, – затишне й малолюдне. Для дітей це, звичайно, на краще, а от багато потенційних клієнтів бібліотеки сюди просто не доходять. І приміщення, за словами бібліотекарів, для книгозбірні не зовсім зручне.

Кіровоградський міський голова неодноразово висловлював занепокоєння тим, що приміщення колишніх садочків використовують не за призначенням і завжди підтримував створення дошкільних закладів у тих районах, де в них є потреба (саме з його ініціативи було відкрито дошкільні групи у ЗОШ № 26, на черзі – відкриття їх у ЗОШ № 21). Тож Володимир Пузаков поспілкувався зі співробітниками обох закладів – дитсадка та бібліотеки – й пообіцяв, що для книгозбірні буде знайдено нове приміщення. А у звільнених кімнатах розмістять нові групи.

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Ольга Гріднєва

Теги новости:
образование
дошкольное образование
детский сад
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS