Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська дитяча лікарня отримала хірургічні інструменти, придбані на кошти меценатівКіровоградська дитяча лікарня отримала хірургічні інструменти, придбані на кошти меценатів

весь Кіровоград

У Кіровоградській обласній дитячій лікарні відбулася урочиста передача хірургічного інструментарію, що був куплений на кошти Другого Великоднього Благодійного аукціону.

Нагадаємо, що цього року напередодні Великодня у Кіровоградському обласному художньому музеї пройшов Другий благодійний аукціон картин, які для заходу безоплатно передали художники. До участі в аукціоні Художня галерея Андрій Кадигроба та медіа-група «весь Кіровоград» запросили півсотні кіровоградців – відомих та успішних людей нашого міста.

За рахунок коштів, що їх заплатили за картини Людмила Шубіна та Олександр Тарасов, Андрій Табалов та Ксенія Виткалова, Андрій Карауш та Віктор і Катерина Стерпули, Сергій Компанієць та Людмила і Руслан Згривці, Олександр Дануца, Геннадій Заболотний та Ольга Руденко, Ірина Овчіннікова і Вадим Дмитрієв, а також Микола Онул і всі, хто придбав квитки на аукціон, було зібрано 25560 грн. і придбано для обласної дитячої лікарні набір хірургічного інструментарію.

За словами головного лікаря Юрія Коблянського та дитячого хірурга Петра Онищенка, придбаних інструментів вистачить для роботи хірургічного відділення лікарні протягом найближчих трьох-чотирьох років.

Отже кіровоградці, чиї діти - на дай Господь! - потраплять до обласної лікарні - ви, ми, всі ми разом, - можемо розраховувати на те, що операція буде зроблена сучасним якісним інструментарієм і вправним руками хірургів. І все це - без копійки бюджетних коштів, тільки завдяки нашим з вами спільним зусиллям!

Читайте також:

Вікторія Талашкевич, фото — Андрій Кадигроб

Теги новости:
медицина
благотворительность
искусство
живопись
больницы Кировограда
детская областная больница

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS