Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді судили молодика, який нацькував на бомжів пітбуляУ Кіровограді судили молодика, який нацькував на бомжів пітбуля

Вечірня газета

За цькування собаки на людей тримав у суді відповідь кіровоградець Л-й. Ось що розповіла про це старший помічник прокурора Кіровського району Раїса Лебедєва, яка у слуханні справи стосовно нього підтримувала державне обвинувачення.

Ніч на 26 листопада минулого року цей молодик провів весело – у компанії з друзями. Повернувшись удосвіта додому, Л-й, ще п’яний, взяв свого пітбультер’єра Сема і пішов з ним гуляти. Неподалік ринку "Босфор" побачив цуценят. Вирішивши перевірити на них бійцівські якості свого породистого пса, Л-й дав команду: "Фас!" Це помітили кілька неохайно одягнених чоловіків, які, незважаючи на ранню годину, вже вийшли на промисел (то були нещасні, які заробляють на життя збиранням пляшок та паперу). Вони зробили зауваження нерозумному собачнику.

Розцінивши їхні слова як неабияке нахабство, Л-й відчепив від ошийника повідок і намотав його на руку. Наказавши собацюрі: "Взять, порвать, разорвать!", він заходився лупцювати бідолах. Двом пощастило втекти, а двом довелося непереливки – пес команду зрозумів правильно.

Щоправда, коли прибули міліціонери (їх викликав один із тих, кому вдалося втекти), собачник уже наказав своєму дорогому Семові припинити "бойові дії" ("Я вирішив, що він уже достатньо їх покусав", – пояснив він у суді). Л-го було затримано, а поранених доставлено в лікарню…

У процесі розгляду справи Л-й вів себе тихіше води, нижче трави. Каявся, перепрошував у потерпілих. На судові засідання приходив без собаки, але з нареченою. А незадовго до проголошення вироку вручив матері одного з потерпілих (який постраждав найбільше) вісім тисяч гривень.

Визнавши Л-го винним у хуліганстві та заподіянні потерпілим тілесних ушкоджень середньої тяжкості, суддя Кіровського районного суду постановив покарати його ізоляцією від суспільства на два роки. Щоправда, відправляти його у в’язницю суддя не став – дав два роки випробування на волі.

Читайте також:

Віктор Іваненко, фото — Gettyimages.com

Теги новости:
домашние животные
собаки
криминал
суд
хулиганство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS