Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді не вистачає представників робітничих професійУ Кіровограді не вистачає представників робітничих професій

Вечірня газета

У Кіровоградському вищому професійному училищі №4 відбувся "круглий стіл" з питань пошуку шляхів співробітництва в профорієнтаційній підготовці та працевлаштуванні робітничих кадрів. У заході взяли участь як співробітники навчального закладу, так і представники підприємств, що безпосередньо зацікавлені у підготовці робітників, зокрема кіровоградського таксомоторного парку, НВП "Радій", АТ "Інтерресурси", ЗАТ "Гідросила-груп", Кіровоградського заводу нестандартного обладнання, заводу-фірми "Ось", ТОВ КІЗ "Лезо" тощо. До участі були запрошені також кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, заступник начальника обласного управління освіти і науки Сергій Дузь, заступник директора міськрайонного центру зайнятості Наталія Катаровська, генеральний директор організації роботодавців Кіровоградської області Олександр Саінсус.

Директор ВПТУ-4 Василь Косенко ознайомив гостей зі своїм навчальним закладом, зі спеціальностями, за якими готують тут робітників, з наявною матеріально-технічною базою. Питань до обговорення було чимало, адже сьогодні професійно-технічна освіта переживає занепад. Причини – і в загальній економічній кризі, і у непрестижності робітничих професій. З іншого боку, майже всі роботодавці в один голос говорили про величезний дефіцит кваліфікованих токарів, верстатників, зварників. Наприклад, на Кіровоградському заводі нестандартного обладнання середній вік робітників – 53 роки, по інших підприємствах він не набагато більший.

Володимир Пузаков гаряче підтримав ідею співробітництва ПТУ з роботодавцями, адже всім разом вирішувати нагальні проблеми легше, ніж поодинці. Міський голова підкреслив, що молоді робітники вкрай потрібні. Коментуючи скарги окремих роботодавців на низьку підготовку випускників професійно-технічних навчальних закладів, Володимир Тихонович нагадав, що встановлений напередодні Дня Перемоги пам’ятник "Катюша" був відновлений руками студентів машинобудівного коледжу, отже, з молоддю можна і треба працювати.

Підбиваючи підсумки, Василь Косенко зазначив, що дискусія пішла всім на користь: з'ясовано потреби всіх сторін, з огляду на які можна надалі будувати співпрацю. А закріпити її мають договори про співробітництво, які представники роботодавців отримали під час засідання.

Ольга Гріднєва, фото — Gettyimages.com

Теги новости:
промышленность
образование
трудоустройство
трудоустройство в Кировограде
работа для молодых специалистов
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS