Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Валерія Кальченка непокоїть «я» кіровоградського губернатораВалерія Кальченка непокоїть «я» кіровоградського губернатора

Кіровоград.proUA.com

Редакціям районних газет Кіровоградської області заборонили інформувати про діяльність та позицію БЮТ.

Про це під час прес-конференції повідомив голова обласної організації «Батьківщини», народний депутат Валерій Кальченко (на фото).

За словами народного депутата, редакції районних газет відмовляються розміщувати інформацію, яку БЮТ пропонує надрукувати, навіть за оплату.

«Розпочався безпрецедентний тиск на ЗМІ. Районним газетам забороняють критикувати владу, друкувати інформацію про БЮТ,», — сказав Валерій Кальченко.

Окрім цього, він зазначив, що у стосунках БЮТ і обласної адміністрації немає діалогу.

«Усі наші пропозиції з приводу покращення економіки і соціального розвитку області не вирішуються», — сказав Валерій Кальченко.

Він додав, що згадані пропозиції стосувалися інвестицій, 8 пропозицій до обласного бюджету.

«А головне – виведення наших депутатів обласної ради зі складу ради. Фракція Ларіна не хоче цього зробити», — зауважив нардеп.

Окрім цього, Валерій Кальченко висловив занепокоєння з приводу останніх висловлювань голови Кіровоградської ОДА Сергія Ларіна в ЗМІ.

«Нас дуже турбує його «я»... В одному з останніх своїх інтерв’ю він сказав — «Я кіровоградець, і крапка!». Ну раз так, то переїжджай до Кіровограда, приписуйся тут… Крім цього, він розповів, що збирався разом з найбільшими роботодавцями міста. І сказав їм - ви всі сядьте і вирішіть, кого висувати в мери. Це що? Вони мають ексклюзивне право висувати в мери? А як же громада, як же політичні партії?.. Ще одне. Те, що губернатор очолив виборчий штаб, можна зрозуміти. Таким чином вибудовується абсолютна владна вертикаль. Однак ми вважаємо, що це свідчить про те, що гроші і адміністративний тиск є єдиною надією Партії регіонів на наступних виборах», — сказав Валерій Кальченко.

Читайте також:

Фото — УЦ

Теги новости:
БЮТ
Валерий Кальченко
Сергей Ларин
СМИ

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS