Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Хто ночами «обносить» кіровоградські газони?Хто ночами «обносить» кіровоградські газони?

Кіровоградська міська рада

Як не намагається міська влада зробити Кіровоград «квітучим садом», знаходяться люди, які не тільки не підтримують цих починань, а й відверто шкодять.

За повідомленням начальника КП «Трест зелене господарство» Анатолія Різаненка з оновленої площі перед Кіровоградською міською радою зникають квіти. Порушниками виявилися підприємливі бабусі. Квітами, що виривають з газонів перед міською радою, пізніше торгують біля готелю «Київ» та у Центральному сквері. Факт зазначеного хуліганства зафіксований на камеру мобільного телефону працівниками КП «Трест зелене господарство». Їх звернення до працівників міліції не дало бажаного результату.

До порушників правил благоустрою звернувся начальник спеціалізованої інспекції Віктор Іванов та нагадав, що у разі виникнення подібної ситуації, їх чекає штраф у розмірі 1700 гривень.

Читайте також:

Фото — Украина-Центр

Теги новости:
благоустройство
озеленение
вандализм
Виктор Иванов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS