Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відбувся концерт всесвітньо відомого піаністаУ Кіровограді відбувся концерт всесвітньо відомого піаніста

канал «Кіровоград»

У Кіровогравді відбувся єдиний концерт відомого сучасного піаніста Джонатана Пауелла, який приїхав із Великої Британії спеціально для того, аби зіграти на батьківщині видатних музикантів Фелікса Блуменфельда та Генріха Нейгауза.

Знаменитий піаніст і композитор Джонатан Пауелл утвердив себе на міжнародному рівні як соліст-виконавець. Його репертуар дуже різноманітний – від традиційної класики до сучасних та маловідомих творів ХХ століття. Музикант активно гастролює по всій Європі, а також Росії та США. Серед його останніх концертів – сольні виступи у Нью-Йорку та Москві. Він також займається студійними записами музичних творів та пише статті на музичні теми. На рахунку англійця вже десять компакт-дисків. Джонатан Пауелл неодноразово представляв музичну культуру Великобританії в Україні, виступаючи з концертами на сцені Національної філармонії України.

У Кіровоград відомого виконавця привело бажання відчути дух і атмосферу міста, де жили і творили видатні музиканти Генріх Нейгауз, Фелікс Блуменфельд та Кароль Шимановський. Досліджуючи творчість Нейгауза, Джонатан знайшов інформацію про Кіровоградську музичну школу імені видатного піаніста і дізнався, що тут є і музей Негауза.

У Кіровограді англієць дав один єдиний концерт у музичній школі №1. Він виконав сонати Скрябіна та етюди Рахманінова для справжніх цінителів мистецтва.

Теги новости:
культура
искусство
музыка
концерт
выдающиеся земляки
Генрих Нейгауз
Кароль Шимановский
Феликс Блуменфельд
музеи

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS