Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Сквер Центральний у Кіровограді залишиться зоною відпочинкуСквер Центральний у Кіровограді залишиться зоною відпочинку

Вечірня газета

Представлення ескізних пропозицій проекту торговельного комплексу, який передбачається побудувати у Центральному сквері Кіровограда, і подальшої реконструкції цього зеленого куточка міста відбулось на черговій нараді, яку провів міський голова Володимир Пузаков. У ній узяли участь представник фірми–замовника проекту ТОВ "Укр-Сфера" та підприємці, які долучаться до реалізації проекту.

Над проектуванням будівлі працювала архітектор Людмила Харламова. Проектом передбачається, що майбутня споруда матиме кілька поверхів, при цьому використовуватиметься принцип поетапної поверховості. Так, з боку вулиці Преображенської комплекс матиме один поверх із наступним облаштуванням тераси, можливо, для кафе. З боку вулиці Гоголя височітимуть два поверхи, а центр будівлі матиме три поверхи. Входи до приміщення торговельного комплексу розташуються з боку вулиць Гоголя та Преображенської. Під усім комплексом передбачені підвальні приміщення, які становитимуть цілий підземний поверх. За попередньою домовленістю з власниками торговельного комплексу "Лісова пісня" буде облаштовано переходи до нього для зручності відвідувачів та покупців. У цілому торговельна площа цього приміщення займатиме близько семи тисяч квадратних метрів.

Варто зазначити, що майже всі підприємці, які зараз мають торговельні приміщення у "Золотих куполах", згодні з реконструкцією комплексу та всього Центрального скверу. Адже їм, як і міській владі, не до вподоби те, що зараз відбувається у сквері: вони не задоволені пивними палатками, стихійним ринком, словом, тим безладом, який потрібно нарешті ліквідувати, а зазначену зелену територію облаштувати. Проект Людмили Харламової усім сподобався, а керівники підрозділів міської ради, запропонували залучити до проектування і місцевих архітекторів, які власною роботою довели, що їхній погляд на майбутні споруди у Кіровограді набагато архітектурно цікавіший та сучасніший.

– Що ж, перші кроки стосовно майбутньої реконструкції скверу Центрального зроблено, – зазначив міський голова Володимир Пузаков. – Залишається вирішити земельні питання, на чому одностайно наполягають підприємці – учасники реконструкції. Та головне, що буде збережено функціональне призначення скверу – місце відпочинку кіровоградців та зелена зона у центрі міста.

Наступний етап розгляду запропонованого проекту відбудеться на архітектурній містобудівній раді, де тепер уже спеціалісти висловлять власну думку з приводу самої майбутньої будівлі та її органічного поєднання із зеленими насадженнями, щоб реконструйований сквер став справжньою окрасою обласного центру.

Оксана Верстюк, фото — Gettyimages.com

Теги новости:
благоустройство
строительство
архитектура
торговля
скверы
зоны отдыха
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS