Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді триває будівництво інтернату, басейну і зоопаркуУ Кіровограді триває будівництво інтернату, басейну і зоопарку

Вечірня газета

Як уже повідомлялося, у Кіровограді на проспекті Комуністичному споруджується дитячий будинок інтернатного типу "Наш дім-2" (на фото). Хід робіт постійно контролює місцева влада. Днями міський голова Володимир Пузаков і начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна у черговий раз побували на місці будівництва.

Будівельники не лише вже звели двоповерхову будівлю (лишилося лише накрити її покрівлею), а й провели в ній кабелі енергоживлення, завершують обкладати споруду декоративною цеглою, упорядковують навколишню територію. Будівничі запевнили, що протягом найближчих днів встановлять металопластикові двері й вікна, займуться іншими внутрішніми роботами. Міська влада планує відкрити двері дитячого будинку інтернатного типу "Наш дім-2" для 10-15 його вихованців у День міста – 18 вересня.

На вулиці Андріївській триває прокладання зливового колектора, куди має потрапляти дощова вода, що під час злив тече бурхливою рікою аж від Колгоспного ринку, та джерельна – з-під дев’ятиповерхівки, яка витікає звідти вже бозна-скільки років і хлюпоче-шумує, руйнуючи рік за роком дорожнє покриття. Володимир Пузаков і начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч побували на місці спорудження колектора й оглянули територію, на якій його ще прокладатимуть. Колектор заплановано провести від наявних зараз труб на вулиці Андріївській до Інгулу. Це, нарешті, звільнить проїжджу частину вулиці від поступового її перетворення на філію чи то Біянки, чи то Мотузянки.

На території Кіровоградської станції юних техніків будівельники продовжують споруджувати басейн для демонстраційних запусків моделей кораблів. Зараз уже забетоновано дно нового басейну (занедбаний малесенький старий стоїть, поораний тріщинами), зведено частину його стін.

Триває також реконструкція Міської дошки пошани, яку повністю оновлять до Дня міста. Підрядники розпочали кардинальну зміну зовнішнього вигляду як самої дошки, так і майданчика перед нею та ділянки за нею. Дошку не мінятимуть на іншу, а суттєво відновлять, як і навколишню територію (квітники, світильники, лавки, тротуари). Уже зараз видно результати цієї роботи. Ближче ж до середини вересня побачимо разючі зміни.

У парку Крючкова на Новомиколаївці нову споруду Свято-Успенської церкви УПЦ Московського патріархату уже зведено вище підвальної частини. За оптимістичними прогнозами, новий храм зможе прийняти вірян 2012 року. Заплановано також створити на території навколо церкви її допоміжні споруди, засадити парк новими деревами, спорудити там дитячий майданчик і навіть невеличкий зоопарк.

Юрій Лісниченко, фото — Олег Шрамко

Теги новости:
строительство
ремонт дорог
детский дом
дети-сироты
детское творчество
станция юных техников
храмы Кировограда
отдых
досуг

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS