Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині влада співпрацюватиме з аптекамиНа Кіровоградщині влада співпрацюватиме з аптеками

Кіровоград.proUA.com

Меморандум про співробітництво між Кіровоградською обласною державною адміністрацією та суб’єктами господарювання, що здійснюють реалізацію лікарських засобів та виробів медичного призначення на території області, підписано сьогодні, 22 вересня в адміністрації.

Як зазначив під час зустрічі із керівниками аптечних мереж голова ОДА Сергій Ларін, цей документ є регіональним аналогом меморандуму, підписаного 22 червня між Мінохоронздоров’я та виробниками та реалізаторами медпрепаратів та товарів медичного призначення і чинного з 1 липня.

«Обласна влада також зацікавлена, аби цінова ситуація на споживчому ринку лікарських засобів області стабілізувалася, щоб ветерани, усе населення області мало нормальний доступ до забезпечення будь-якими ліками», — підкреслив він.

За словами Сергія Ларіна, у меморандумі визначений перелік 80 найбільш вживаних лікарських засобів та виробів медичного призначення, які реалізовуватимуться на території області за роздрібними цінами, що не перевищують їх граничні рівні.

Голова ОДА також повідомив, що суб’єкти господарювання зобов’язуються реалізувати лікарські засоби та вироби медичного призначення, визначені в переліку та узгоджені під час підписання меморандуму. У разі суттєвого зниження в період дії цього документа курсу валют граничні роздрібні ціни можуть бути переглянуті. Окрім того, вони повинні забезпечити постійну наявність в аптечних мережах лікарських засобів та виробів медичного призначення згідно з додатком або їх аналогів, не допускати необґрунтованого зростання роздрібних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, забезпечувати співпрацю з державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області в проведенні моніторингу цін та торговельних надбавок на лікарські засоби.

У свою чергу, зазначив голова ОДА, зі своєї сторони облдержадміністрація бере на себе зобов’язання, зокрема: здійснювати заходи з оптимізації діяльності регіонального фармацевтичного ринку, сприяти скороченню контролюючими органами кількості перевірок, залучати представників Суб’єктів господарювання, громадських професійних фармацевтичних об’єднань області до робочих груп, проведення нарад, консультацій, засідань «круглих столів» щодо підготовки рішень з питань регулювання ринку фармацевтичної продукції тощо.

Нагадаємо, 30 квітня цього року було підписано Меморандум порозуміння між Кіровоградською ОДА, виробниками продовольчих товарів та суб’єктами системи мережевої роздрібної торгівлі області.

Теги новости:
Сергей Ларин
медикаменты
уровень цен

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS