Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровограду не вистачає ППС-никівКіровограду не вистачає ППС-ників

Кіровоград.proUA.com

Більш, ніж утричі менше працівників патрульно-постової служби наразі здійснюють патрулювання у Кіровограді порівняно із кількістю працівників ППС у 1993 році.

Про це повідомив начальник УМВС у Кіровоградській області полковник міліції Віктор Пащенко під час прес-конференції у Кіровограді учора, 8 вересня.

За словами Пащенка, у 1993 році у Кіровограді працювали 343 співробітники ППС, у 2000-му – 249, а на сьогодні штат ППС-ників складає близько 100 чоловік, 78 з яких у наявності.

У зв’язку з проведенням 31 жовтня місцевих виборів для забезпечення громадського порядку на дільницях у цей день планується залучити курсантів.

Теги новости:
милиция
Виктор Пащенко
выборы
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS