Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

«Розбиратися» з кіровоградським перинатальним центром буде Раїса Богатирьова«Розбиратися» з кіровоградським перинатальним центром буде Раїса Богатирьова

Galinfo

Президент України Віктор Янукович доручив Віце-прем’єр-міністру - Міністру охорони здоров’я Раїсі Богатирьовій розібратися в ситуації, що склалася довкола нещодавно відкритого Кіровоградського обласного перинатального центру. Про це він заявив на засіданні Ради регіонів. Про це повідомила прес-служба глави держави.

«Я просив би вас, щоб ви розібралися достеменно, що там сталося», - сказав Глава держави. Він наголосив, що хоче мати об’єктивну та повну інформацію щодо стану, в якому реально перебуває цей медичний заклад.

«Цей перинатальний центр - це профанація? Якщо це так - будете відповідати. Якщо ні - візьміть відповідальних фахівців, журналістів, виїдьте на місце, зустріньтеся та поговоріть з людьми. Ми повинні знати правду», - сказав В.Янукович, звертаючись до керівництва Кіровоградщини.

«Створювати сенсації на тій справі, яку ми з вами спільно робимо, я вважаю, неправильно - перш за все, по відношенню до людей. Це означає людей дезорієнтувати, тому що вони чекають дійсно якісної медичної допомоги», - зазначив Президент.

Теги новости:
медицина
больницы Кировограда
СМИ
Виктор Янукович
беременность
роды
скандал
перинатальный центр

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS