Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Введено у дію нові правила транспортування тваринВведено у дію нові правила транспортування тварин

Коментарі: Кіровоград

7 лютого вступили у дію Правила транспортування тварин, затверджені постановою КМУ № 1402 від 16.11.2011 р.

Відповідний документ розміщено на сайті КМУ.

Зокрема встановлено, що тварини повинні бути привчені до транспортного засобу, яким вони перевозяться.

Також правила встановлюють особливості перевезення домашніх тварин. Їх необхідно годувати кожні 24 години і поїти кожні 8 годин. Дрібних тварин потрібно перевозити в «засобах перевезення із суцільним щільним дном». Великих собак дозволено перевозити тільки в тамбурі вагона, у наморднику. Причому, в одному тамбурі більше однієї собаки бути не повинно. Собак малих порід можна перевозити на руках або «під сидінням господаря», інших тварин (не більше двох) - у засобах перевезення в місцях для ручної поклажі.

В автотранспорті перевозити тварин дозволяється тільки за умови, що вони не забруднюють салон і речі пасажирів і розміщені на підлозі. У таксі їх можна перевозити і на сидінні, але тільки при наявності підстилки.

Правила містять детальні вимоги щодо обладнання транспортних засобів, призначених спеціально і винятково для перевезення тварин, а також особливості перевезення сільськогосподарських, диких тварин, риби та інших гідробіонтів (тобто тварин, що живуть у водному середовищі).

У кінці минулого року вступив в силу також наказ Міністерства інфраструктури України «Про затвердження змін до правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», згідно з яким собак можна перевозити в купе, але тільки за умови, якщо господар викупить всі місця в купе.

Теги новости:
транспорт
домашние животные
законодательство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS