Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відбудеться виставка hand-madeУ Кіровограді відбудеться виставка hand-made

весь Кіровоград

Великодня благодійна виставка hand-made виробів «Світле Воскресіння» відбудеться у Кіровограді з ініціативи Інтернет-майстерні «Штучка» та інтернет-магазину ексклюзивних виробів ручної роботи «Kreatiff».

Виставка проходитиме в обласній бібліотеці для дітей ім. А.Гайдара (адреса: вул. Шевченка 5) у суботу, 14 квітня з 11:00 до 17.00 години. Виручені кошти буде спрямовано на розвиток бібліотечної міні-школи для дошколяриків «Вулик».

Вхід на виставку вільний!

На виставці на вас чекає великий вибір ляльок, іграшок, сувенірів, листівок, кошиків та шкатулок, квітковіх композицій, мила та скрабів, вишиванок та народних інструментів ручной роботи. І це ще далеко не весь перелік робіт, які будут представлені на нашому заході.

Відвідувачі виставки матимуть змогу познайомитися з майстрами, що власноруч виготовляють дивовижні за своєю красою та неповторністю витвори мистецтва, а також придбати подарунки для себе і своїх рідних та долучитись до доброї справи.

Під час проведення виставки будуть проходити майстер-класи.

Читайте також:

Фото — блог «Эксклюзивные украшения от Надин»

Теги новости:
выставка
искусство
hand-made
Пасха
декоративно-прикладное искусство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS