Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Олег Скрипка презентуватиме у Кіровограді 4-метрову писанкуОлег Скрипка презентуватиме у Кіровограді 4-метрову писанку

Коментарі: Кіровоград

Одним із головних символів Великодня є писанка. І Кіровоград бере участь у Всеукраїнському проекті, в рамках якого 14 квітня на площі перед міською радою буде встановлено унікальну за розмірами писанку.

Як повідомляє Кіровоградська міська рада, урочисте її відкриття відбудеться о 14:00.

Заготовку яйця передала Кіровограду громадська організація “Столичні Ініціативи”. На ньому місцеві художники відтворили декоративні елементи з використанням символіки у традиційній кольоровій гамі, притаманній нашому регіону. Це своєрідний благодійний внесок міста у таку цікаву акцію, одним з ініціаторів якої виступив відомий український співак Олег Скрипка.

На площі писанка простоїть орієнтовно до 30 квітня, а на День Незалежності вона разом з писанками з усіх обласних центрів України візьме участь в Параді вишиванок у Києві.

Символічно, що Кіровоград буде першим містом, де Олег Скрипка презентуватиме започатковану акцію, після того, як писанки будуть виставлені для огляду мешканцями обласних центрів. 16 квітня о 15:00 в приміщенні Кіровоградської міської ради відбудеться його прес-конференція.

Вважається, що писанка несе в собі великий заряд енергії, тож вона буде гарним подарунком усім кіровоградцям до свята.

Теги новости:
акция
достопримечательности Кировограда
Пасха
православие
религия
искусство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS