Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Преміальний фонд обласного конкурсу молодих науковців складе... 6 мінімалокПреміальний фонд обласного конкурсу молодих науковців складе... 6 мінімалок

Novosti.kr.ua

Конкурси для молодих науковців, дослідження яких спрямовані на вирішення актуальних проблем соціально-економічного та (або) культурного розвитку регіону, оголосили в Кіровоградській області.

На конкурсі на здобуття обласної премії молодим науковцям області І премія визначена у розмірі 3 мінімальних заробітних плат, ІІ – у розмірі 2 мінімальних заробітних плат, ІІІ – у розмірі 1 мінімальної заробітної плати.

Конкурс на здобуття стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області складе 3 тис. грн.

Подання вчених рад вищих навчальних закладів, зборів трудових колективів підприємств, установ, організацій на отримання премії та стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради необхідно надати до управління освіти і науки облдержадміністрації до 30 квітня 2012 року.

Телефон для довідок: 24-43-90.

Теги новости:
наука
культура
образование

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS