Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградщина першою приєдналася до програми «Здоров'я жінок України»Кіровоградщина першою приєдналася до програми «Здоров'я жінок України»

Новини Кіровоградщини

Презентація програми агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» відбулася вчора в Кіровоградській облдержадміністрації.

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, голова обласної ради Микола Ковальчук, заступник директора відділу охорони здоров’я Агентства США з міжнародного розвитку Енільда Мартін, директор програми USAID «Здоров’я жінок України» Лаурентіо Стан, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Костянтин Яриніч та керівники галузевих управлінь облдержадміністрації.

«Я радий вітати усіх з непересічною подією в житті області – з відкриттям міжнародного проекту «Здоров’я жінок України». Наша область удостоєна честі брати участь у 2012 році у реалізації цього проекту разом з багатьма іншими регіонами України», - підкреслив Андрій Ніколаєнко.

Про завдання та очікувані результати впровадження програми присутніх проінформувала заступник директора відділу охорони здоров’я Агентства США з міжнародного розвитку Енільда Мартін. Вона привітала керівництво області з тим, що Кіровоградщина першою приєднується до реалізації п’ятирічної програми «Здоров’я жінок України» і відзначила прагнення обласної влади у зміцненні здоров’я родин, які проживають на території регіону.

За словами Енільди Мартін, програму розроблено з метою сприяння збереженню репродуктивного здоров’я жінок та сімей України шляхом надання послуг з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.

«Програма «Здоров’я жінок України» покликана знизити рівень абортів і материнської смертності, зарадити розповсюдженню інфекційних захворювань, а також зменшити кількість дітей-сиріт», - зауважила заступник директора відділу охорони здоров’я Агентства США з міжнародного розвитку.

Як зазначила Енільда Мартін, в рамках програми організовуватимуться просвітницькі кампанії як для медичних працівників, так і для жителів міст, а особливо сільської місцевості.

Під час зустрічі відбулося підписання Угоди про партнерство між Кіровоградською облдержадміністрацією, обласною радою і програмою USAID «Здоров’я жінок України».

Теги новости:
медицина
здравоохранение
международные связи
здоровье населения
беременность
роды

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS