Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді введуть картки на продуктиУ Кіровограді введуть картки на продукти

Новини Кіровоградщини

Уведення соціальних карток на придбання товарів у соціальному магазині у Кіровограді планується приблизно за місяць.

Про це написав голова ОДА Сергій Ларін у коментарях до запису у своєму блозі.

«Наступний крок - це соціальні картки. Я думаю, через місяць вони будуть готові. Тоді не буде черги. Але ми плануємо відкрити ще у всіх містах обласного підпорядкування», - написав голова ОДА.

Ларін зауважив, що завдання влади зробити так, щоб малозабезпечені могли за найнижчою ціною придбати товари. На місяць за карткою людина зможе купити певну кількість продуктів.

«Будь-який бажаючий заповнить анкету у волонтерів в наметі біля магазину. А по картці можна буде купити приблизно десять найменувань продуктів за низькою ціною. Обмежень не буде. Чим відрізняється пенсіонер з пенсією в 1000 гривень від молодої людини із зарплатою 1000 гривень? Обласна влада підняти пенсію та зарплату, на жаль не може, а компенсація у вигляді економії 100 гривень на місяць, я думаю буде не зайвою. І я думав тільки про те, як допомогти тим, хто цього потребує ...», - пише Сергій Ларін.

На його думку, картки потрібні, щоб не було зловживань.

Нагадаємо, соціальний магазин відкрили у ході реалізації програми «Купуй кіровоградське» у Кіровограді на вул. Преображенській, 2 (Будинок побуту) 18 травня.

Теги новости:
продукты питания
цены на продукты
торговля
социальная защита
Сергей Ларин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS