Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У кіровоградському МРЕО відкрили єдиний офіс реєстраціїУ кіровоградському МРЕО відкрили єдиний офіс реєстрації

Перший національний

У Кіровограді відкрили Єдиний офіс реєстрації машин та видачі водійських прав. Завдяки комп'ютерним технологіям це відбувається значно швидше, ніж раніше. Півгодини - замість доби.

Ілля Пінчук приїхав з Одеси, щоб зняти автомобіль з обліку. Єдиним вікном у МРЕО користується вперше. Cпочатку чоловік просто не повірив, що вже сьогодні повернеться додому.

Ілля Пінчук, водій:

- Раньше невозможно было, постоянно очереди, постоянно задержки. То бывало и день, и два стоишь, чтобы переоформить машину или снять с учета. А это вообще прекрасно.

У місцевому відділі реєстраційно-екзаменаційної роботи - все нове і сучасне: приміщення, меблі та оргтехніка. Та головне - відтепер не потрібно бігати по кабінетах і витрачати години на очікування експерта. З набором документів та квитанцій водій звертається до єдиного вікна. Потім іде у зал відпочинку і дивиться на монітор - хвилин за тридцять його прізвище з'явиться у графі - "до видачі".

Олег Коток, начальник відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ у м. Кіровограді:

- На данный момент – полчаса - час с момента подачи документов. Но час - это максимум, когда очень большой наплыв. Это у нас проводится один день в неделю - вторник.

Одна з новинок - електронне табло. На ньому відображається інформація про хід реєстраційних операцій у реальному часі. До того ж усі приміщення обладнані камерами спостереження. І перше, і друге - суттєвий крок у боротьбі із корупцією. Такими мають стати всі державні установи, вважає місцеве керівництво.

Сергій Ларін, голова Кіровоградської облдержадміністрації:

- Податкова теж відкрила офіс, де прозорі вікна, прозорі двері і де можна отримати весь спектр послуг, не торкаючись чиновника, і спілкування іде перед камерами.

Кошти на переобладнання цього відділу ДАІ область отримала з держбюджету. Згідно з урядовою програмою, такі "єдині вікна" мають відкрити в усіх регіонах.

Любов Марченко

Теги новости:
ГАИ
автомобиль
борьба с коррупцией
Сергей Ларин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS