Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Дітей у кіровоградські дитсадки можна записувати по інтернетуДітей у кіровоградські дитсадки можна записувати по інтернету

Кіровоград: коментарі

З 1 вересня на сайті управління освіти Кіровоградської міської ради стартує проект «Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади».

Зареєструвати можна буде дитину будь-якого віку, а не лише ту, яка от-от має піти в дитсадок. Після реєстрації на електронну адресу одного з батьків, який заповнив і надіслав анкету, надходитиме інформація про місце перебування дитини у списку дитсадка.

Електронна реєстрація допоможе у подальшому уникнути непрозорості при зарахуванні дітей у дошкільні навчальні заклади, вважають чиновники. Цьому ж сприятиме й інформація про кількість груп у кожному з дитсадків та наявність чи відсутність у них вільних місць, розміщена на сайті управління в розділі «Карта дошкільних навчальних закладів».

Теги новости:
детский сад
дошкольное образование

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS