Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді не вистачає ДАІ-шників, щоб патрулювати ДворцовуУ Кіровограді не вистачає ДАІ-шників, щоб патрулювати Дворцову

Новини Кіровоградщини

Працівники УДАІ в Кіровоградській області пояснюють, які частини Дворцової пішохідні, а також чому ДПС не патрулює кожен в’їзд на вулицю.

Про це повідомили у СЗГ УДАІ в області.

У повідомленні, зокрема, сказано:

«На даний час вул. Дворцова є пішохідною. На відрізку вулиці від вул. Орджонікідзе до вул. Чорновола вона позначена дорожніми знаками 4.13 «Доріжка для пішоходів», що забороняє будь-який рух транспортних засобів.

На відрізку від вул. Чорновола до вул. В.Перспективна вулиця є пішохідною зоною та позначена дорожніми знаками 5.33 «Пішохідна зона» з табличками 7.4.1 «Суботні, недільні і святкові дні» та 7.4.6 «Час дії з 20.00 до 07.00».

Згідно з вимогами п. 26.3 Правил дорожнього руху, зі змінами та доповненнями відповідно до постанов Кабінету Міністрів України №435 від 20.04.2011, №620 від 09.06.2011 та №1029 від 26.09.2011, у пішохідну зону в’їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам)…

УДАІ УМВС проаналізувало стан забезпечення безпеки дорожнього руху по вулиці Дворцовій та встановило, що на цій вулиці за останні роки дорожньо-транспортних пригод з потерпілими не зареєстровано, та вона не є місцем концентрації ДТП чи аварійно небезпечною ділянкою.

Згідно з вимогами п. 1.6.1 наказу МВС України від 04.04.2011 №118 «Про впорядкування організації роботи працівника Державтоінспекції МВС України під час нагляду за дорожнім рухом та оцінки його діяльності зі змінами та доповненнями згідно наказів МВС від 14.06.2011 №325 та від 30.06.2011 № 385» у населених пунктах поза межами автомобільних доріг державного значення несення служби нарядами дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС здійснюється виключно в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод, на аварійно-небезпечних ділянках та в місцях проведення спеціальних заходів.

Разом з тим, у зв’язку з надходженням звернень мешканців міста, з квітня поточного року на вулиці Дворцовій постійно несе службу наряд ДАІ. У той же час Державтоінспекція, враховуючи наявну чисельність дорожньо-патрульної служби, не має можливості виставити патруль біля кожного заїзду на вулицю Дворцову.

ДАІшники наголошують, що водії, вийшовши з-за керма, стають такими ж пішоходами – повноправними учасниками дорожнього руху. Водіїв закликають замислитися над можливими наслідками своєї самовпевненості, бути уважними та ввічливими як до інших водіїв, так і до пішоходів, дотримуватися транспортної дисципліни, культури та Правил дорожнього руху».

Теги новости:
ПДД
ГАИ

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS