Олександрійський мільярдер задекларував 137 тисяч гривень доходів
Новини Кіровоградщини
Народний депутат, член фракції «БЮТ-Батьківщина» Костянтин Жеваго (на фото) задекларував 137 тисяч гривень доходів за минулий рік.
Про це пише «Українська правда».
«Утримуватися за кошт дружини він теж не міг, оскільки вона заробила лише 51 тисячу гривень. Щоправда, ситуацію з бідацтвом Жеваго трохи рятують одержані в Швейцарії 300 тисяч доларів. Проте, окрім квартири Костянтин Валентинович та його родина не мають більше нічого – ані повітряних суден, ані катерів, ані землі, ані будинків, ані навіть автівок. Очевидно, користуються громадським транспортом?» ‒ відзначає видання.
При цьому впливовий журнал Forbes стабільно називає Жеваго в десятці найбагатших українців зі статками в 1,8 мільярда доларів.
Нагадаємо, близько 80 шахтарів та їхніх родин із Олександрії пікетували офіс обласної організації політичної партії «ВО «Батьківщина» у Кіровограді 25 вересня.
Шахтарі звернулися із закликом виплатити їм заробітну плату за роки праці на буровугільному комплексі, орендованому ЗАТ «Енерговугілля», що належало Костянтину Жеваго.
Борги сягнули кількох десятків тисяч гривень на одну сім’ю чи працівника, але Жеваго не поспішає їх виплачувати.
Наразі на вулиці Дворцовій навпроти офісу об’єднаної опозиції «Батьківщина» постійно перебувають кілька учасників пікету, які оголосили безстрокову акцію протесту, встановивши намети.
Жеваго балотується на парламентських виборах 2012 року як самовисуванець в одномандатному мажоритарному окрузі на Полтавщині.
Новости в тему:
- Двох олександрійських священиків причислили до лику святих — Новини Кіровоградщини
- За тиждень на Кіровоградщині почнуть будувати ядерний завод — Новини Кіровоградщини
- На Кировоградщине МЧС-ники снимали с трубы обнаженную женщину — Утренний город
- Янукович наградил 7 шахтёров из Кировограда — Утренний город
- На Кіровоградщині накрили «конверт», через який пройшло 56 млн. грн. — Новини Кіровоградщини
Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).
Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.