Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині дбатимуть про розвиток спорту і фізкультуриНа Кіровоградщині дбатимуть про розвиток спорту і фізкультури

Новини Кіровоградщини

Голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін видав розпорядження «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури та спорту в Кіровоградській області на 2012-2015 роки».

Його текст оприлюднено на сайті адміністрації.

Метою програми є збереження мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», їх фінансове та кадрове забезпечення, забезпечення функціонування фізкультурно-оздоровчих клубів при сільських та селищних радах з відповідним їх фінансуванням та укомплектуванням кадрами, проведення різноманітних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, конкурсів, фестивалів, спортивних свят за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення тощо.

Теги новости:
спорт
физкультура
здоровье населения
Сергей Ларин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS