Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині орендарі водойм порушують закониНа Кіровоградщині орендарі водойм порушують закони

Новини Кіровоградщини

Більшість орендарів водойм, використовуваних для товарного вирощування риби, в Кіровоградській області працюють із порушеннями чинного законодавства.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник відділу управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області Олександр Головань.

За словами посадовця, такі орендарі працюють без погодження з органами рибоохорони щодо режиму експлуатації, не ведеться належним чином облік та звітність виловленої риби тощо.

Олександр Головань зауважив, що від 2005 року вилов риби до 2012 року зменшувався. Наприклад, за звітністю орендарів, 2011 року в області виловили лише 708 тонн, тобто на кожного жителя області припало лише приблизно 700 грамів риби, що дуже мало. Тож така звітність викликає чимало питань.

Довідка. Протягом січня–листопада 2012 року підприємства області, а також фізичні особи-підприємці, які мали ліцензії та квоти на вилов риби на території області, виловили 1173 т риби.

Теги новости:
экология
водоемы Кировоградщины
пищевая промышленность

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS