Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградські перевізники можуть втратити свої маршрутиКіровоградські перевізники можуть втратити свої маршрути

Fotoinform

У зв’язку з надходженням до міської ради неодноразових звернень мешканців міста щодо незадовільної роботи міських автобусних маршрутів, зокрема у вечірній час, з 22 по 27 січня 2013 року працівники управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради провели перевірку роботи автобусних маршрутів.

Як повідомив заступник начальника управління Віктор Зубченко, за результатами перевірки було виявлено незадовільну роботу у вечірній час (після 19:30) автобусних маршрутів №4, 5а, 6, 8, 9, 10, 44, 55, 116а, 118, 126, на яких автобуси виконували рейси з інтервалами більшими, ніж передбачено відповідними договорами та паспортами маршрутів.

При цьому на маршрутах №1, 5 та 77 у години «пік» зафіксовано значне перевищення кількості транспортних засобів, що також є порушенням, оскільки негативно впливає на безпеку перевезень і збільшує завантаженість центральних магістралей міста.

Віктор Зубченко попередив, що на всіх перевізників, які обслуговують вищеназвані маршрути, зокрема КТ «Автолегіон Варванскої Ю.В.» (маршрути №1, 5, 6, 10, 55), ТОВ Лайт (маршрути №4, 118), ПП Кобченко В.В. (маршрути №17, 22, 44) та ПП «КіровоградАвтоТур» (маршрути №5а, 8, 9, 116а, 126) підготовлено попередження про розірвання договорів на перевезення пасажирів в односторонньому порядку у разі негайного не виправлення ситуації.

Аналогічні перевірки заплановано виконати протягом лютого 2013 року і на інших міських автобусних маршрутах.

Теги новости:
транспорт
городской транспорт
ПДД

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS