Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді влада обіцяє боротися з хамством водіїв маршрутокУ Кіровограді влада обіцяє боротися з хамством водіїв маршруток

Дзеркало Кіровоградщини

Позачергове засідання комісії з розгляду скарг кіровоградців на нетактовну поведінку водіїв маршруток стосувалось лише двох, але резонансних скарг.

В одному випадку Єлизавета Тімашкова поскаржилась на те, що внаслідок конфлікту водій маршрутки №116-а (автобус ВА 1609 АА) не лише її облаяв, а й зняв та викинув з машини її шапку. А другий конфлікт стався у маршрутці №112 (автобус ВА 1135 АА) – водій відмовився перевозити дитину-інваліда. Наталія Захарченко, мама малюка, наполягала на тому, що дитя має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Слово перед членами комісії тримали керівники підприємств-перевізників, які обслуговують зазначені маршрути, – ПП «Кіровоград-Авто-Тур» та ПП «Паритет-Сервіс». Водії С.Кулик та Я. Гусейнов, на яких поскаржилися пасажири, на засідання не з’явились. Керівники підприємств пояснили, що проводили перевірки вищезгаданих фактів. Водії, за їхніми словами, не знімають із себе відповідальності, але стверджують, що зайвого собі у поводженні із пасажирами не дозволяли. Потерпілі ж уже встигли відмовитись від своїх претензій письмово, зазначивши, що діяли під впливом емоцій.

– Те, що постраждалі пасажири вибачили водіїв, – добре, але де гарантія, що подібних випадків більше не повториться? – запитав заступник начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Зубченко, який головував на засіданні.

Тож члени комісії одноголосно наполягли на застосуванні щодо порушників дисциплінарних заходів впливу, а в разі повторення ними подібних вчинків – негайного звільнення з роботи, повідомляє офіційний сайт міської ради.

Читайте також:

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
транспорт
городской транспорт
хамство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS