Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградський ВНЗ, «застуканий» на хабарі, перевірятиме МіністерствоКіровоградський ВНЗ, «застуканий» на хабарі, перевірятиме Міністерство

Новини Кіровоградщини

Міністерство освіти й науки найближчим часом проведе перевірку Кіровоградського національного технічного університету.

Про це під час відвідин «Гідросили» повідомив голова ОДА Андрій Ніколаєнко.

Цю інформацію він озвучив, відповідаючи на питання про якість знань випускників КНТУ, що заступають на роботу на підприємствах «Гідросили», у зв’язку із недавнім корупційним скандалом у цьому виші.

Андрій Ніколаєнко зауважив, що владі вигідно, щоб результати перевірки були об’єктивними, оскільки область зацікавлена в якісній підготовці саме технічних кадрів.

Нагадаємо, що у грудні минулого року доцента Кіровоградського національного технічного університету (КНТУ) Віталія Баранова визнано винним у порушенні обмежень щодо використання службового становища, яке полягало в тому, що в травні цього року він отримав від студентки 2400 грн. за успішний захист магістерської роботи.

Раніше, у квітні, низка кіровоградських ЗМІ повідомляла про те, що доцент кафедри експлуатації та ремонту машин Кіровоградського національного технічного університету (КНТУ) Віктор Русскіх повністю визнав свою вину під час судового засідання по кримінальній справі про хабарництво.

Теги новости:
образование
вуз
Кировоградский национальный технический университет
Андрей Николаенко
коррупция

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS