Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Свежее в Кирнете

«Це ж просто супер!»«Це ж просто супер!»

Інтернет-видання «Світловодськ»

Сучасне життя з усіма своїми інформаційними та технологічними перевагами іноді перетворюється на автоматизоване існування: прокинувся, попрацював, подивився новини, заснув. І так більшу (і кращу!) частину життя. Сумно...

«Ar-go Trophy» – перегони, з елементами екстріму (ризику), що відбулися у Світловодську на минулих вихідних – один із видів активного відпочинку, покликаний «розбудити» як учасників, так і свідків змагань.
Долаючи запропонований організаторами маршрут, учасники мали продемонструвати своє володіння навичками спортивного орієнтування, трекінгу (велоперегони), орієнтування на байдарках, велоорієнтування та пересування по воді. Змагання проходило у трьох класах: «ММ» – суто чоловічі команди, «Мікст» – «змішані» і жіночі команди, «Народний» – полегшений варіант маршруту. В кожному класі виступало по три команди.

В перших двох класах перемогли відповідно харківська команда «Nutrend» (результат - 17 год.35 хв.) та москвичі «Deuter» (21 год. 25 хв.) А в класі «Народний» перше та друге місця вибороли світловодські комани «Купава» (Сергій Куліков, Олена Омельянцева) – 4 год. 48 хв. та «Світловодськ» (Ярослав Грицина, Євген Задорожній) – 4 год. 53 хв.

«Це був справжній екстрім, – констатував організатор «Ar-go Trophy» Сергій Зарубін. – Ділянки маршруту були дійсно цікавими, важкими і дещо ризикованими. Ми дуже вдячні світловодцям за гостинність, за те, що зрозуміли нас і допомогли у проведенні спортивної акції».

«Довелося докласти чимало зусиль, – говорить в.о. начальника комітету фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Василь Мороз. – Але, за особистої підтримки секретаря міської ради Геннадія Френкеля, ми змогли заручитися допомогою всіх необхідних інстанцій, зокрема, міліції, ДАІ та медичних працівників, і провести зустріч учасників змагань та надати необхідну допомогу на високому рівні».

А от слова однієї з призерок змагань Світлани Монастирської (м.Москва): «Я задоволена, що вирішила спробувати. Маршрут складний, «мокрих» етапів багато, спека неймовірна... Це ж просто супер!»

Фото - Богдан Дроздов

Дивитися фотозвіт на сайті інтернет-видання «Світловодськ»

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Да, если что: кирнет — это интернет в Кировограде
Вы тоже можете бесплатно публиковать новости и привлекать посетителей на свой сайт! Узнать как