Кіровоградці - перші у командному заліку
ОДТРК
На базі факультету фізичного виховання Кіровоградського педуніверситету проходив перший Всеукраїнський турнір з боксу памяті нашого земляка, майстра спорту Радянського Союзу і відомого тренера Анатолія Яценка.
Вшанувати память видатного кіровоградського тренера приїхали більше 100 юних боксерів з 11 міст України та представники боксерської школи сусідньої Молдови. До зіркової плеяди вихованців Анатолія Осиповича входять багато відомих боксерів, у тому числі і чемпіон світу серед професіоналів Віктор Фесечко та чемпіон СНД Вадим Волканов. Багато учнів Анатолія Яценка після завершення спортивної карєри не залишили бокс, а стали тренерами і виховують нове покоління кіровоградських майстрів рингу.
Символічно, що на турнірі, де виступали переможці та призери першостей України та Молдови, домінували саме кіровоградські боксери, які й посіли перше місце у неофіційному командному заліку, завоювавши 10 золотих медалей. Другою стала команда Молдови – 6 перших місць. Приємно здивували боксери з Олександрії та Світловодська, які не загубилися у цій титулованій компанії і здобули по 2 нагороди найвищого ґатунку, що дозволило їх командам поділити між собою третю сходинку загального заліку. До пятірки кращих боксерів турніру увійшли Станіслав Рябошапка зі Світловодська та кіровоградці Арсен Мартиросян, Дмитро Саласенко, Сергій Кузьмич та Олександр Веремєєнко. До речі, всі учасники та гості турніру відзначили високий рівень організації та проведення змагань, пообіцявши і у наступному році обовязково приїхати до Кіровограда і вшанувати память Анатолія Яценка.
Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).
Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.