Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградський фаст-фуд студентів не годуєКіровоградський фаст-фуд студентів не годує

ТВ Стимул

Кіровоградський обласний центр праці - державна установа, у якій кожному представнику сучасного покоління надають безкоштовну консультацію та допомогу у працевлаштуванні. З початком навчального року поступово зростає кількість заявок щодо студентського працевлаштування. В середньому, за день звертаються близько 20 осіб. Але підібрати вакансії вдається далеко не для всіх.

Євген Бабенко, директор молодіжного центру праці, пояснює це зокрема тим, що багато студентів бажають мати високий заробіток, але до роботи ставляться несерйозно.

Проект «Перше робоче місце», розроблений керівництвом центру праці, передбачає ряд заходів, спрямованих на полегшення пошуку праці для молоді, котра готова поєднувати роботу з навчанням. Планується створення великої бази даних студентів. Пріоритет надаватиметься тим, хто навчається на старших курсах.

В рамках запланованого проекту зі студентською молоддю проводитиметься інформаційно-роз’яснювальна робота. В окремих вузах міста будуть влаштовуватись ярмарки вакансій. Під час консультацій з представниками центру праці та роботодавцями з різних установ студентам розповідатимуть, як грамотно написати резюме та що необхідно для того, щоб у роботодавця склалось гарне враження про майбутнього фахівця. До таких консультацій буде залучено юристів, чиї завдання полягатимуть у вдосконаленні знань студентів про свої права та покращенні рівня правової культури молодого покоління.

Поки що проект «Перше робоче місце» розглядається у Міністерстві сім’ї, молоді та спорту, але, за словами Євгена Бабенка, є надія на те, що вже найближчим часом перспективний проетк буде втілений у життя. Якщо він затвердиться в Кіровограді, то в майбутньому підготовкою випускників вищих навчальних закладів до пошуку роботи займатимуться на обласному рівні.

У даний час молодіжний центр праці найчастіше направляє студентів на неповний робочий день до філій київських фірм. Молоді робітники, які ще не отримали диплому, користуються попитом в установах, де займаються маркетинговими дослідженнями. А от у кіровоградській сфері обслуговування задіяно дуже мало молоді - хоча у країнах Європи та у великих містах України це є фактично основним студентським джерелом заробітку.

Теги новости:
работа в Кировограде
трудоустройство
вакансии
поиск работы
работа
работа для студентов
центр занятости
социальная программа
Евгений Бабенко
фаст-фуд

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS