Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Переміг чемпіона світуПереміг чемпіона світу

весь Кіровоград

У Параолімпійських іграх брали участь 489 учасників із 39 країн світу. Нашу державу представляли дванадцять спортсменів, серед яких був і кіровоградець Олег Мунц.

Олег Мунц почав займатися лижними гонками професійно у 1994 році; цьогорічні змагання стали для спортсмена вже четвертими. Кіровоградський спортсмен став золотим та бронзовим призером з біатлону і переміг шестикратного чемпіона світу американця Макківера.

Олег Володимирович розповідає, що після останньої олімпіади в Солт-Лейк-Сіті, коли і зрячих і незрячих звели до однієї групи, він не розумів, як вони будуть змагатися. Але після чемпіонату у Німеччині все стало на свої місця, і змагання виявилися навіть чи не більш жорсткими.

Нині Олег Володимирович отримав срібну відзнаку другого ступеня за заслуги від виконкому міськради. З дванадцятого місця у 1998 році пан Мунц піднявся до першого місця і планує брати участь у наступних іграх в Канаді.

Теги новости:
параолимпийские игры
паралимпийские игры
спорт
лыжный спорт
лыжные гонки
биатлон
чемпион мира
Олег Мунц
Солт-Лейк-Сити
призеры
золотая медаль
лыжи

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS