Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Сумна статистикаСумна статистика

Коммивояжер

Протягом минулого року на підприємствах області під час виконання службових обов’язків загинуло 23 особи. Про це повідомила перший заступник начальника Головного управління статистики в області Наталія Гарник.

Вона відзначила, що найбільше смертельних випадків сталося в сільському господарстві, мисливстві та лісовому господарстві – 11, обробній промисловості – 3, добувній промисловості та транспорті – по 2 особи.

Загалом же, за її інформацією, у 2005 році від травматизму, пов’язаного з виробництвом, на робочих місцях постраждала 401 особа. Із загального числа потерпілих – 111 жінок та 5 осіб у стані алкогольного сп’яніння. Внаслідок 15 групових нещасних випадків травмовано 38 осіб. Із загальної кількості осіб, які отримали травму на виробництві, кожний третій – працівник обробної промисловості, кожний п’ятий – сільського господарства, мисливства та лісового господарства.

Наталія Гарник підкреслила, що з року в рік практично незмінною є ситуація з розподілом потерпілих за причинами травмування: більшість (кожний другий) страждають через організаційні недоліки, майже кожний четвертий – через технічні.

Вона також відзначила, що членам сімей та утриманцям померлих нараховано 141 тис. грн., у тому числі за перші п’ять днів, оформлених листками непрацездатності – 58,4 тис. грн., інші нарахування, які здійснюються за рахунок коштів підприємств – 82,6 тис. грн. Загалом же у 2005 році на заходи з охорони праці було витрачено 28,4 млн. грн.

Теги новости:
профессиональные травмы
производственный травматизм
смерть на рабочем месте
помощь родственникам погибших
смертность
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS