Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

"З каганцем і свічкою до Європи не приймуть!"

Коммивояжер

Близько 2 тисяч прихильників профспілок вимагали перед будівлею ОДА на площі Кірова не допустити підвищення цін на житлово-комунальні послуги в регіоні і Україні.

Акція почалася о 16.00, її учасники тримали в руках прапори з символікою Федерації профспілок України і транспаранти з гаслами: "Ні підвищенню цін!", "Населенню України – гідне життя!", "Урядовці! Забезпечте виконання домовленостей!", "З каганцем і свічкою до Європи не приймуть!".

До акції приєдналися прихильники Комуністичної партії, Соцпартії і Партії зелених.

Учасники мітингу також зібрали близько тисячі підписів під зверненням до місцевою влади, яке є вимогою переглянути тарифну політику у сфері ЖКГ.

Вони також прийняли звернення до Президента Віктора Ющенка і Кабінету Міністрів з вимогою відмінити ухвалу про підвищення цін на енергоносії, передбачити ті, що випереджають підвищення прожиткового мінімуму і мінімальних зарплат. Одним з рішень резолюції мітингу стало рішення підтримати участю аналогічну акцію протесту 27 червня в Києві.

Міліція проведенню мітингу не перешкоджала.

Як відомо, раніше НКРЕ підвищила ціну на електроенергію для населення на 25% з травня з 15,6 коп/кВт-г до 19,5 коп/кВт-г (з ПДВ) і тариф на газ для населення на 85% до 40,7-44,4 коп./м³ з 1 липня.

Федерація профспілок України 27 липня повторно проведе в Києві на Майдані Незалежності акцію протесту проти підвищення цін на газ і електроенергію для населення, а також підвищення цін на залізничні пасажирські перевезення.

Теги новости:
федерация профсоюзов
акция протеста
акция
акция протеста против повышения цен на газ и электроэнергию
уровень жизни
подорожание проезда
всеукраинская акция
газ
электроэнергия
цены
повышение цен

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS