Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Підвищення на... 75%Підвищення на... 75%

ТВ Стимул

Нові тарифи на природний газ для населення, за обрахунками національної комісії регулювання електроенергетики, будуть такими. Тариф на газ для однієї особи за користування газовою плитою при наявності централізованого гарячого водопостачання у місяць складатиме 4,35 грн. Користування лише газовою плитою без централізованого гарячого водопостачання коштуватиме одній особі 8,13 грн. Якщо у квартирі наявні газова плита і колонка, тариф на використання блакитного палива для однієї особи в місяць становитиме 10,48 грн.

Ольга Добровольська (начальник служби по контролю та обліку газу ВАТ «Кіровоградгаз»): "Нашим підприємством «Кіровоградгаз» подана заявка на затвердження у національній комісії регулювання електроенергетики. Затвердження тарифів відповідно до нашиїх вимог є необхідним для того, щоб ми змогли потім поставити лічильники людям безкоштовно. Доки тарифи не затверджено, безкоштовне встановлення лічильників ми забезпечити не в змозі."

При індивідуальному опаленні житла 1 кв. метр опалюваної площі при санітарній нормі в 21 кв. метр складає 4,88 грн. Якщо є надлишок опалюваної площі, то тариф складає 6,35 грн. У тих абонентів, у яких встановлені лічильники газу, 1 куб. метр газу коштує 40,7 коп.

Після затвердження цієї програми «Кіровоградгаз» відпрацьовуватиме механізм встановлення лічильників і погоджуватиме з облдержадміністрацією та з органами місцевого самоврядування.

В першу чергу будуть встановлювати газові лічильники тим абонентам, у яких вже є автономне опалення – переважно мешканцям приватного сектору, - зазначає Ольга Костянтинівна.

Теги новости:
газ
повышение цен
повышение тарифов
газоснабжение
бесплатная установка газовых счетчиков
стоимость коммунальных услуг
коммунальные услуги
Кировоградгаз

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS