Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Більше, ніж у минулому роціБільше, ніж у минулому році

Коммивояжер

До загального фонду бюджету Кіровограда за І півріччя надійшло 100,8 млн. грн. доходів. Про це на прес-конференції повідомила начальник фінансового управління виконкому міськради Любов Бочкова.

Вона зазначила, що дана сума враховує трансферти з державного бюджету.

За її інформацією, податкових та неподаткових доходів мобілізовано протягом січня - червня поточного року 49731,9 тис. грн., що на 11596,2 тис. грн., або на 30,4% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Збільшились також і надходження трансфертів з державного бюджету. Дотація вирівнювання одержана у сумі 29916,0 тис. грн., що на 13690,9 тис. грн. більше, ніж за січень-червень минулого року. Субвенції на виконання державних програм соціального захисту населення та інші субвенції надійшли у сумі 21104,6 тис. грн. та збільшились порівняно з першим півріччям 2005 року на 4269,6 тис. грн.

Любов Бочкова підкреслила, що основним бюджетоутворюючим податком залишається податок з доходів фізичних осіб, питома вага якого в обсязі податкових та неподаткових доходів склала 72,0%. Надходження даного податку склали 35788,7 тис. грн. Зростання порівняно з відповідним періодом минулого року на 11426,6 тис. грн., або на 46,9% досягнуто за рахунок підвищення рівня заробітної плати працівників підприємств та організацій міста, а також надходження податку з доходів фізичних осіб - військовослужбовців, який зараховується до місцевих бюджетів з 1 січня 2006 року.

Другим за обсягом податком міського бюджету є плата за землю, питома вага якого - 8,4%. Надходження у першому півріччі 2006 року плати за землю склали 4181,2 тис. грн., в тому числі земельного податку - 2646,5 тис. грн., орендної плати за землю - 1534,7 тис. грн.

Єдиного податку від суб'єктів підприємницької діяльності за звітний період до міського бюджету надійшло 3849,8 тис. грн. (питома вага - 7,7%), плати за торговий патент - 2238,3 тис. грн. (питома вага - 4,5%).

Теги новости:
бюджет Кировограда
поступления в городской бюджет
выполнение бюджета
налоги
доходы
субвенции
Любовь Бочкова

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS