Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На першому місці - БобринецьНа першому місці - Бобринець

ТВ Стимул

На областні фінальні спортивні ігри до Новоархангельська з'їхалось близько 200 учасників.

Перш, ніж виставити свої команди, кожна з яких нараховувала близько 15 спортсменів, у районах області були проведені відбіркові ігри. І вже в Новоархангельську спортсмени проявили себе у кількох видах змагань: волейбол, перетягування канату, настільний теніс, гирьовий та армспорт, легка атлетика. Спортивний захід такого рівня було організовано обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту.

Під час урочистого параду, що відкривав змагання, спортсменів привітали перші особи області. Мешканці Новоархангельська привітали своїх гостей, як годиться, хлібом-сіллю, а вокально-інструментальний ансамбль підняв учасникам ігор настрій та додав сил для перемоги. Змагання тривали 3 дні, тож гості з районів змогли відпочити на лоні чарівної природи. Їх розмістили у відомому таборі відпочинку «Бригантина».

Обласні фінальні спортивні ігри є традиційними, і цього року вони були організовані на високому рівні. Спортсмени мали можливість продемонструвати свої вміння як у командних, так і в індивідуальних видах спорту. До речі, рівень учасників, як відмітили бувалі, досить високий.

Найкращі результати показала Бобринецька команда. У загальному рахунку у них була найвища кількість балів. Щоправда, лише на 1 очко від Бобринецької команди відставали представники Олександрівки, котрі посіли друге місце. Почесне третє вибороли спортсмени з Новоархангельського району.

Теги новости:
областные спортивные игры
Новоархангельск
Бригантина
Бобринец
многоборье
спорт
Александровка
Новоархангельский район

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS