Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чим буде наповнено міський бюджет-2007?Чим буде наповнено міський бюджет-2007?

весь Кіровоград

Основним джерелом наповнення міського бюджету Кіровограда у 2006 році були податки з доходів фізичних осіб та плата за землю. І навряд чи у нинішньому році ситуація зміниться. Однак доходів на всі потреби міста не вистачає, тому доводиться сподіватися на субвенції з державного бюджету.

Про це розповіла Любов Бочкова, начальник фінансового управління Кіровоградської міської ради. „Я думаю, що у міський бюджет збільшиться надходження коштів від реклами, – говорить вона. – Також у нинішньому році планується залучити 13 млн. грн. субвенції з державного бюджету на ремонт доріг і ще 28 мільйонів – на житлово-комунальне господарство”. Пані Бочкова також повідомила, що суттєво збільшилися видатки на соціально-культурну сферу.

Так, наприклад, у цьому році передбачено придбання комп'ютерів у школи та медичного обладнання у лікарні. До речі, за придбання інсуліну тепер відповідають місцеві медичні заклади, а це - додаткові витрати для міського бюджету. Також було б непогано встановити у всіх будинках міста лічильники на газ та воду і відновити ліфтове господарство. Стосовно ж дотацій із державного бюджету, то їх ще необхідно отримати і з розумом використати. Взяти хоча б наші дороги. Як правило, ремонтуються лише центральні частини міста, а всі інші залишаються поза увагою. Щороку ніби й купується якесь медичне обладнання, але лікарні досі користуються застарілими і часто шкідливими для здоров'я людини рентгенівськими апаратами. Про стоматологічне ж обладнання взагалі не йдеться.

Власне, у наш час кожна галузь міського господарства потребує або капітального ремонту, або часткового оновлення. На все це потрібні чималі кошти, професійні кадри, а ще – бажання працювати на користь суспільству. А з цим у нас, здається, ще більші проблеми, ніж з нестачею фінансів.

Теги новости:
городской бюджет
дотация
субвенция
наполнение бюджета
налог с доходов физических лиц
налоги
бюджет

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS