Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Податківці Кіровоградщини працюють на результатПодатківці Кіровоградщини працюють на результат

Прес-служба ДПА

Про це свідчать цифри, озвучені на нараді керівників структурних підрозділів ДПА в Кіровоградській області. Протягом дев‘яти місяців нинішнього року призначення Міністерства Фінансів України завдяки комплексу вжитих заходів забезпечено в повному обсязі.

Так, за січень-вересень 2007 року до державного бюджету зібрано 322,8 млн. грн., що складає 103,5 відсотка від доведеного завдання (додатково мобілізовано 10,8 млн. грн.) та 120,6 відсотка до відповідного періоду минулого року.

Завдання державного бюджету по платежах, за рахунок яких здійснюється перерахування дотацій адміністративно-територіальним одиницям (не секрет, що Кіровоградщина до цього часу є дотаційним регіоном) за січень – вересень 2007 року виконано на 100,9 відсотка.

Завдання місцевого бюджету на січень-вересень 2007 року також виконано в повному обсязі. До нього з початку року надійшло 473 млн. грн., що складає 111,3 відсотка від доведеного завдання та 138,9 відсотка до відповідного періоду минулого року. Додатково до завдання мобілізовано 47,9 млн. грн.

За словами голови ДПА у Кіровоградській області Ігоря Гербіченка, практично по всіх податках забезпечено приріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Разом з тим, не може не радувати той факт, що левина частина податків і зборів на Кіровоградщині суб‘єктами господарювання сплачена добровільно. А це, в свою чергу, беззаперечно свідчить про зростання рівня податкової культури.

Теги новости:
налоги
налоговая инспекция
неуплата налогов
минимизация налогов
оптимизация налогов
налоговая культура
статистика
Игорь Гербиченко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS