Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Де продукти найдорожчі? Результати моніторингу цін у КіровоградіДе продукти найдорожчі? Результати моніторингу цін у Кіровограді

весь Кіровоград

Найвищі ціни на продукти в Кіровограді - у магазинах “Копілка”, “Єлісєєвський” та “Каріна”. Такого висновку після проведеного моніторингу цін дійшов начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Ігор Фурманов. Найбільш “демократичними” були визнані ціни у мережі “АТБ” та “Продукти”.

Також він перелічив торгівельні точки, де сьогодні можна придбати найдешевші крупи, олію, м'ясо та птицю.

Так, у мережі магазинів “Візит” здійснюється реалізація круп приватного підприємства “Три-З” за роздрібними цінами, які на 15-20% нижчі за ціни на крупи інших виробників.

На ринках облспоживспілки (Центральний та Колгоспний ринки) ВАТ “Кіровоград-Олія” пропонує нефасовану олію за ціною 7 гривень за літр.

А найдешевшими м'ясними виробами виявилася продукція ВАТ “Птахокомбінат”, реалізовувана у фірмових магазинах “пташки”.

Теги новости:
цены на продукты
подорожание продуктов
крупы
мясо
подсолнечное масло
мониторинг цен
супермаркет
магазины Кировограда
шоппинг в Кировограде
покупки
Игорь Фурманов
АТБ
мясокомбинат Ятрань
рынки

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS