Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Начальники управлінь уперше прозвітували Василю МоцномуНачальники управлінь уперше прозвітували Василю Моцному

весь Кировоград

Свою першу виробничу нараду з начальниками управлінь Василь Моцний, голова Кіровоградської облдержадміністрації, розпочав з конкретних завдань та вимог. Так, він чітко дав зрозуміти присутнім, що подібні наради відбуватимуться щотижня і готуватися до них посадовці мають дуже серйозно: інформувати коротко і по суті про проблеми в регіоні та про те, що було зроблено для того, щоб їх ліквідувати.

Тож, як з'ясувалося, на сьогодні в області багато проблем і основні з них пов'язані з освоєнням дотаційних державних коштів. До кінця року залишається два тижні, а за такий строк важко зібрати всі необхідні документи на отримання дотацій.

Нелегка ситуація і з цінами в області, навіть попри те, що по загальним показникам займаємо 10 місце в державі. Однак, найдорожчими сьогодні таки залишаються олія, яйця, гречка, а в деяких районах хліб та сметана. За словами голови ОДА, в будь-якому випадку привілейованою має залишатися продукція, що виробляється безпосередньо в регіоні, необхідно створити комфортні умови для місцевих виробників. Таким чином кількість завезеної продукції зменшиться, а значить і на ціну це вплине позитивно.

Окрім цих проблем в області існує ще й заборгованість по заробітній платі. 169 підприємств-боржників, з яких 84% - це підприємства міста Олександрії не поспішають розраховуватись з людьми. Ситуація складна і потребує особливої уваги з боку обласної влади.

Материалы на эту тему:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS