Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Працевлаштування для молодих і перспективнихПрацевлаштування для молодих і перспективних

весь Кіровоград

У Кіровоградському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція, присвячена проведенню „Ярмарку вакансій” у Кіровоградському національному технічному університеті 22 березня.

На думку гостя прес-клубу, керівника студпрофкому КНТУ Андрія Кур'яна, швидкі темпи розвитку економіки регіону зумовлюють постійну потребу місцевих підприємств та організацій у професійних кадрах.

На жаль, сьогодні далеко не кожна компанія має власну кадрову агенцію, що могла би повністю задовольнити її потреби у висококваліфікованих працівниках. Разом із тим, рівень обслуговування різноманітних організацій з працевлаштування не завжди виправдовує вартість їх послуг та зовсім не гарантує якість.

„Саме тому Кіровоградський національний технічний університет організовує ярмарок вакансій - унікальну можливість безпосереднього контакту представників провідних компаній Кіровоградщини з кращими студентами вузу”, – наголосив Олександр Хоміч, голова Оргкомітету ярмарку та ініціатор його проведення.

Ярмарок – це перший подібний проект на Кіровоградщині; він проводиться безпосередньо в університеті, аби максимально наблизити роботодавця до студента. Це найбільш простий і швидкий способів залучення персоналу за необхідною працедавцю ознакою, без конкурентів та зайвих витрат. Разом з тим, це добра нагода для майбутніх випускників перевірити свої вміння та знання, отримати об'єктивну оцінку від провідних підприємств та організацій регіону.

Очікується, що учасниками заходу стануть не менше 20 компаній, котрі безпосередньо формують діловий імідж Кіровоградського регіону, та не менше 300 кращих студентів технічного університету. Ярмарок проходитиме 22 березня, о 12.00, на першому поверсі КНТУ.

Теги новости:
работа в Кировограде
трудоустройство
работа для студентов
вакансии
работодатели
ярмарка вакансий
КНТУ
КГТУ
КИСМ
КДТУ
технический университет
пресс-клуб реформ
Андрей Курьян
Александр Хомич

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS