Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Де знайти 15 мільйонів?Де знайти 15 мільйонів?

ОДТРК

Очисні споруди Кіровограда перебувають у задовільному стані. Неочищені стоки не потрапляють до головної водної артерії обласного центру – запевняє керівництво товариства з обмеженою відповідальністю «Водне господарство», яке днями знайомило журналістів та депутатів міської ради з роботою цих споруд

Питання про надійність очисних споруд дуже актуальне на сьогодні. Адже це чи не найголовніший об’єкт обласного центру, від якого залежить екологія міста та здоров’я його мешканців. Тож разом з представниками підприємства журналісти відвідали головну насосну станцію та безпосередньо самі очисні споруди, де ознайомилися зі схемою очищення стічних вод, які утворюються на території Кіровограда. Для забезпечення безперебійної та якісної роботи очисних споруд на сьогодні потрібні значні кошти, адже більшість конструкцій працюють вже понад 30 років і потребують заміни на більш сучасне обладнання. Товариство «Водне господарство» вже визначило низку першочергових заходів, виконання яких необхідне для забезпечення надійності у роботі стратегічно важливого об’єкту.

Попри існуючі проблеми з очищенням, вода, яку споживають кіровоградці, відповідає вимогам чинних стандартів – запевняють у товаристві «Водне господарство». Проте для подальшого постачання якісної питної води потрібно провести не лише заміну водопровідних мереж, а й зробити капітальний ремонт очисних споруд. На сьогодні для виконання цих робіт необхідно 3 мільйони гривень. В перспективі для повної заміни застарілого обладнання необхідно ще 15. Однак знайти джерело фінансування поки що дуже важко.

Теги новости:
качество питьевой воды
очищение воды
очистка воды
очистные сооружения
ремонт водопровода
вода
питьевая вода
ООО Водное хозяйство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS