Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

"Конвертаторам" загрожує 7 років в'язниці

весь Кіровоград

Під час брифінгу у Кіровоградській обласній податковій адміністрації начальник управління податкової міліції ДПА в області Петро Василенко розповів, що в цьому місяці податківцями викрито „конвертаційний” центр з мільйонними оборотами.

Центр був організований кіровоградським приватним підприємцем. Через його розрахункові рахунки протягом 2006-2007 років було проконвертовано понад 20 млн. грн.

Основні операції здійснювалися в березні, квітні та травні. В махінаціях з грошима були задіяні як офіційно зареєстровані підприємства, так і "підпільні".

Під час проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що послугами конвертаційного центру користувались близько 22 суб'єктів господарської діяльності, які зареєстровані в різних регіонах України, Троє з них були задіяні в схемах махінаторів несвідомо.

18 червня при виході з філії одного з банків був затриманий приватний підприємець. При огляді в нього виявлено та вилучено 450 тисяч гривень готівкою. Також накладено арешт на майно загальною вартістю 300 тисяч гривень.

Нині триває розслідування. Порушено справу за статтею „Ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах”. В даному випадку порушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Теги новости:
конвертационный центр
уклонение от уплаты налогов
налоги
банки

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS