Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Пляжі вкотре не відкритоПляжі вкотре не відкрито

ОДТРК

З настанням спекотної погоди своє дозвілля кіровоградці воліють проводити біля водоймищ. Проте фахівці санітарно-епідеміологічної станції попереджають, що пляжі офіційно не відкриті і не облаштовані для відпочинку.

Зі слів заступника Головного санітарного лікаря міста Кіровограда Віктора Заброди, жоден з міських пляжів не відповідає вимогам санітарних норм, а тому не є придатним для безпечного літнього відпочинку. Окрім цього, незважаючи на початок літнього сезону, ніхто офіційно не звертався стосовно експлуатації пляжів, тож зрозуміло, що вони, як і торік, залишаться не облаштованими.

На сьогоднішній день патологічної мікрофлори епідеміологами не виявлено, проте вірусологічне та токсикологічне обстеження річкових вод ще попереду. Не виключено, що з дощовими водами до річок можуть потрапляти різні мікроорганізми та збудники інфекцій, як приміром, лептоспіри, носіями яких є водяні щурі. При попаданні лептоспір до організму людини виникає таке серйозне інфекційне захворювання, як лептоспіроз. З цієї ж причини епідеміологи не радять пити річкову воду, мити в ній продовольчі продукти чи посуд.

Також спеціалісти санітарно-епідеміологічної станції звертаються до батьків з застереженням, аби вони не відпускали дітей до водоймищ без нагляду.

Материалы на эту тему:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS